• (056) 499-02-99
    Передзвоніть мені
    Введіть номер телефону.
    Ми Вам передзвонимо найближчим часом
    +38
  • (067) 911-90-90
каталог товарів
Немає товарів

Комерційний ковролін для офісу

 

Використання ковроліну в офісі дасть вам ряд переваг в порівнянні з іншими покриттями: це хороші звукоізоляційні своиства, зменшене навантаження при ходьбі, оригінальний і респектабельний (в той же час практичний) зовнішній вигляд приміщення.

Якщо у вашому офісі і виконаний ремонт і ви на завершальній стадії обробки вашого офісного приміщення – комерційне килимове покриття буде одним з кращих рішень для обробки офісних підлог.

якщо зібралися купити комерційний ковролін, знайте, серед них є покриття з петльовим і з розрізним ворсом. При виборі ковроліну варто врахувати перш за все в якій частині приміщення воно буде використовуватися. У місцях з великим навантаженням (коридори, робочі зони, вестибюлі) найкраще використовувати петлеві тафтингові покриття з поліаміду з високою щільністю або голкопробивні покриття.

Більшість килимових покриттів, призначених для офісного комерційного використання і представлених на нашому ринку, мають спеціальне брудозахисне покриття. Дякувати цьому покриття більш практичні в прибиранні і довше зберігають привабливий зовнішній вигляд.

При необхідності підкреслити статус приміщення в представницькій частині офісу можна використовувати тканий ковролін або ж ковролін з більш високим ворсом.

у підсумку: використання комерційного ковроліну в офісі та інших приміщеннях офісного типу має тільки плюси: він довговічний, пожежобезпечний, не вимагає особливого догляду, теплий і м'якше інших покриттів. Прибирання ковроліну в офісі не представляє труднощі. Можлива хімчистка комерційних ковролінів , що в свою чергу, дозволить вам позбутися від найсерйозніших плям.

Існує варіант покриття так званий напівкомерційний , який не такий міцний, як комерційний, тим не менш, істотно міцніше і довговічніше побутового. Це дозволяє використовувати таке покриття в різних комерційних приміщеннях, такі як офісні приміщення, бізнес центр, фітнес-і спорт-клуби, торгові приміщення та ін. Звичайно, такий ковролін має прогумовану основу і голкопробивний ворс з однотонним забарвленням. Перевага (напевно головне) ковролінів на гумовій основі-це низька ціна щодо комерційних покриттів, т. е. можливо заощадити гроші не особливо втрачаючи в якості. Можна сказати, що голкопробивні покриття на гумовій основі — ідеальний варіант, коли бюджет обмежений, а потрібно зносостійке покриття.

 

РЕКОМЕНДОВАННЫЕ СТАТЬИ

Акция Паркет 259 грн!!!

Линолеум и мифы о нем

Ковролин для кабинета

декор