• (056) 499-02-99
    Передзвоніть мені
    Введіть номер телефону.
    Ми Вам передзвонимо найближчим часом
    +38
  • (067) 911-90-90
каталог товарів
Немає товарів

Компанія IVC International. Лінолеум IVC

Сьогодні лінолеум IVC знають практично все, вона є лідером у своїй галузі. Компанія IVC була заснована в 1997, основною метою якої був швидкий вихід незалежної глобального гравця на ринок синтетичних підлогових покриттів, випуск виробів для житлового і виробничого застосування.   

Сьогодні, компанія IVC включає команду більш ніж 650 членів, які працюють у трьох "бізнес-структурах":Лінолеум IVC

IVC International розробляє і виробляє вінілові покриття (лінолеум) на двох суперсучасних підприємствах: IVC Авелгем Бельгія (де розташований головний офіс) IVC Вільц Люксембург. Крім того, центри розподілу в Польщі та Росії дозволяють працювати в Центральній і Східній Європі з тією ж самою швидкістю, як в іншій частині Європи.

збутова структура IVC продає вироби під фірмовими знаками "AVENUE", "LEOLINE" і "ITEC", як оптовим так і роздрібним партнерам, підрядникам у всьому світі.

IVC US був спочатку створений як логістичний центр. Але в ході 2010, була побудована найбільша і потужна фабрика в Далтоні (Джорджія) з виробництва лінолеуму в світі.

З цієї нової північноамериканської штаб-квартири в Далтоне і з центру розподілу в Ранчо (Каліфорнія), здійснюється щоденна розсилка розроблених та вироблених в Америці підлогових покриттів партнерам кожен день.

Moduleo - нововведення від IVC. Беручи до уваги, що інші марки покриттів підлоги представлені в рулонах, Moduleo - експерт у високоякісному, модульному синтетичному покритті.  

в Авелгемі (Бельгія) побудована унікальна в своєму роді фабрика, гаслом якої є охорона навколишнього середовища і використання природозберігаючих технологій. З початку 2012 року запропоновано повний асортимент підлогових покриттів, що переробляються.

"Ніколи не вважайте що-небудь само собою зрозумілим" є для IVC Group девізом. 

Читайте також:

Лінолеум Таркетт завод, історія, опис

Лінолеум Ютекс Juteks завод, історія, опис

 

РЕКОМЕНДОВАННЫЕ СТАТЬИ

Классы эксплуатации ламината

Удаление пятен с ковролина

Поступление искусственной травы

декор