• (056) 499-02-99
    Передзвоніть мені
    Введіть номер телефону.
    Ми Вам передзвонимо найближчим часом
    +38
  • (067) 911-90-90
каталог товарів
Немає товарів

Компанія IVC International. Лінолеум IVC

Сьогодні лінолеум IVC знають практично все, вона є лідером у своїй галузі. Компанія IVC була заснована в 1997, основною метою якої був швидкий вихід незалежної глобального гравця на ринок синтетичних підлогових покриттів, випуск виробів для житлового і виробничого застосування.   

Сьогодні, компанія IVC включає команду більш ніж 650 членів, які працюють у трьох "бізнес-структурах":Лінолеум IVC

IVC International розробляє і виробляє вінілові покриття (лінолеум) на двох суперсучасних підприємствах: IVC Авелгем Бельгія (де розташований головний офіс) IVC Вільц Люксембург. Крім того, центри розподілу в Польщі та Росії дозволяють працювати в Центральній і Східній Європі з тією ж самою швидкістю, як в іншій частині Європи.

збутова структура IVC продає вироби під фірмовими знаками "AVENUE", "LEOLINE" і "ITEC", як оптовим так і роздрібним партнерам, підрядникам у всьому світі.

IVC US був спочатку створений як логістичний центр. Але в ході 2010, була побудована найбільша і потужна фабрика в Далтоні (Джорджія) з виробництва лінолеуму в світі.

З цієї нової північноамериканської штаб-квартири в Далтоне і з центру розподілу в Ранчо (Каліфорнія), здійснюється щоденна розсилка розроблених та вироблених в Америці підлогових покриттів партнерам кожен день.

Moduleo - нововведення від IVC. Беручи до уваги, що інші марки покриттів підлоги представлені в рулонах, Moduleo - експерт у високоякісному, модульному синтетичному покритті.  

в Авелгемі (Бельгія) побудована унікальна в своєму роді фабрика, гаслом якої є охорона навколишнього середовища і використання природозберігаючих технологій. З початку 2012 року запропоновано повний асортимент підлогових покриттів, що переробляються.

"Ніколи не вважайте що-небудь само собою зрозумілим" є для IVC Group девізом. 

Читайте також:

Лінолеум Таркетт завод, історія, опис

Лінолеум Ютекс Juteks завод, історія, опис

 

РЕКОМЕНДОВАННЫЕ СТАТЬИ

Уточняйте цены на ковролин, линолеум, ламинат

Какую подложку под ламинат выбрать? Преимущества, виды, советы

Как ухаживать за ламинатом? Практические советы

декор