• (056) 499-02-99
    Передзвоніть мені
    Введіть номер телефону.
    Ми Вам передзвонимо найближчим часом
    +38
  • (067) 911-90-90
каталог товарів
Немає товарів

Ковролін для дитячої

Ковролін для дитячої дещо відрізняється від такого ж типу підлогового покриття, призначеного для оформлення побутових чи офісних приміщень.

По-перше, у виробництві даного типу підлогового покриття особлива увага приділяється його екологічній чистоті і гипоаллергенності. Так, сучасний ковролін для дитячої виготовлений з легкоочищаемого, антистатичного, гіпоалергенного матеріалу і відповідає необхідним санітарно-гігієнічним нормам. Як правило, підлогове покриття для кімнати малюків-петлевий, на повстяній основі.

По-друге, ковролін для дитячої проходить додаткові тестування на протипожежну безпеку і зносостійкість. Адже такого роду покриття вибирають не тільки для кімнати малюка, але і для оформлення залів і груп в дитячих, шкільних і дошкільних установах.

по-третє, велику увагу роблять приділяють і оформленню ковроліну для дитячої. Особливо популярні на сьогоднішній день покриття з тематичними малюнками, як наприклад, казкове містечко, або карта казкового лісу. Це, в свою чергу, робить ігри малюка більш цікаво цікавими, розвиває їх фантазію.

Ви можт купити ковролін для дитячої в нашому магазині підлогових покриттів Еніта

Читайте також:

Ковролін для кухні та їдальні

Ковролін для вітальні

РЕКОМЕНДОВАННЫЕ СТАТЬИ

Как выбрать линолеум для спальни

Линолеум на кухню

Коммерческий ковролин для офиса

декор