• (056) 499-02-99
    Передзвоніть мені
    Введіть номер телефону.
    Ми Вам передзвонимо найближчим часом
    +38
  • (067) 911-90-90
каталог товарів
Немає товарів

Ковролін для кабінету

Ковролін для кабінету повинен відповідати статусності власника даного приміщення, і в першу чергу повинен йому подобатися по колірному рішенню, фактурі, жорсткість. Він повинен бути зносостійким, щоб послужити  як можна довше. Якісне килимове покриття переконає клієнтів в стабільності компанії, додасть додаткової впевненості і самому власнику кабінету. Потрібний бути готовим до того, що хороший ковролін для кабінету обійдеться недешево в покупці. До ковроліну для кабінету пред'являються вимоги щодо гарної щільності, екологічності, достатньої товщині, міцності, а також максимально швидко і легко чиститися. З огляду на досить невеликого обсягу покупки (в середньому приблизно 30-40м.кв.), загальна вартість заміни килимового покриття в кабінеті обійдеться порівняно недорого.

У разі коли бюджет обмежений, радимо Вам купити ковролін на гумовій основі. У нього досить висока зносостійкість, невеликий ворс, який легко забирається, і звичайно ж гуманна ціна. Мінусом такого покриття є скромний дизайн і відсутність малюнка.

Часто наші клієнти вибирають петлеве килимове покриття. Він має джутову основу (основа - сітка), стійкий до стирання і обмежений в дизайнах. В основному він однотонний.

Преміум варіант - це тканий ковролін. Він багатий на дизайни, візуально нагадує хороший килим. 

РЕКОМЕНДОВАННЫЕ СТАТЬИ

Новый дизайн сайта

Как выбрать и купить качественный ламинат

Описание и классификация ламината

декор