• (056) 499-02-99
  Передзвоніть мені
  Введіть номер телефону.
  Ми Вам передзвонимо найближчим часом
  +38
 • (067) 911-90-90
каталог товарів
Немає товарів

Ковролін для офісу Київ і Україна

Ковролін для офісувибираючи ковролін для офісного приміщення – Київ, Львів) - відповідальне завдання, так як вам необхідно вирішити відразу кілька питань, якщо ви бажаєте отримати в підсумку красивий, практичний і довговічний підлогу. Офісний ковролін володіє всіма необхідними для цього якостями.

Отже, якими ж властивостями повинно володіти килимове покриття для офісу?

По-перше, враховуючи особливість приміщення, ковролін для офісу повинен володіти високою міцністю, зносостійкістю, довговічністю.

По-друге, підлогове покриття повинне гармоніювати з інтер'єром офісу, поєднуватися з ним за колірною гамою, створюючи затишну робочу атмосферу.

Купити ковролін для офісу за невисокою ціною можна в інтернет - магазині Энита в Києві, Одесі, Донецьку , Львові та інших містах України.

досить широке поширення набув ковролін для офісу з синтетичних матеріалів. За своїми характеристиками він зовсім не поступається натуральному покриттю, а за ціною набагато демократичніше шерстяного ковроліну. Синтетичний ковролін, перш за все, виділяється своєю хорошою опірністю до стирання і невибагливістю в експлуатації. Синтетичні покриття для підлоги можна чистити звичайними миючими засобами і, що найголовніше, робити це потрібно нечасто.

Вибираючи ковролін в офіс (Київ, Харків) необхідно враховувати загальні характеристики для будь-якого підлогового покриття, а саме:

 1. Щільність ворсу – забезпечує рівень зносостійкості ковроліну. Чим вище щільність, тим більш стійко до зовнішніх впливів буде підлогове покриття.
 2. вага ворсу - цей показник, як правило, чим вище, тим кращою якістю володіє ковролін.
 3. Висота ворсу – більш високі різновиди ворсу забезпечують кращі експлуатаційні характеристики підлогового покриття.

Читайте також:

Голкопробивний ковролін

Комерційний ковролін для офісу

РЕКОМЕНДОВАННЫЕ СТАТЬИ

Классификация линолеума

О ковролине в общем

Иглопробивной ковролин

декор