• (056) 499-02-99
    Передзвоніть мені
    Введіть номер телефону.
    Ми Вам передзвонимо найближчим часом
    +38
  • (067) 911-90-90
каталог товарів
Немає товарів

Укладання ковроліну своїми руками

Укладання ковроліну своїми руками

Якщо підлогове покриття зносилося або просто хочеться прикрити підлогу чим-небудь, можна спробувати використовувати ковролін, який до того ж ідеально підійде для ігрового майданчика в дитячій кімнаті.

З укладанням ковроліну своїми силами впоратися можна майже кожному, проблеми можуть виникнути тільки при кладці з натягом.

Стелити ковролін не можна в кімнатах з високою вологістю, різкими стрибками температур протягом декількох годин, так як це може привести до відшарування і сповзання ковроліну.

Не Можна стелити ковролін також в приміщеннях з встановленим теплою підлогою, тому що це призведе до відмови нагрівальних елементів теплої підлоги і до розповзання ковроліну.
Купувати ковролін краще одним шматком строго за розміром приміщення з запасом близько 40 см в кожній зі сторін.

Для початку робіт необхідно вирівняти підлогу, допускається відхилення на 0,5 см максимум. Поки робітники або самі господарі перевіряють рівень підлоги, ковролін повинен в приміщенні полежати три доби, щоб звикнути до температури і вологості в кімнаті.Для різання ковроліну найкраще використовувати спеціальний ніж, так як він не зіскочить при різанні і не зіпсує матеріал, для розрівнювання слід використовувати спеціальний валик для ковроліну.
у практиці використовується 5 видів укладання ковроліну:

Вільна – нагадує звичайну укладку килима, без фіксації.
З фіксацією з усіх боків – передбачає вільну укладку ковроліну з припуском 4 см на кожну стіну. Ці припуски загинаються до рівня стіни, а зверху плінтус кріпиться на саморізи, лунки під якими заповнюються рідкими цвяхами. Таке укладання не підходить для кімнат з пересувається або з розкладається меблями, так як ковролін під ніжками меблів зіпсується.кріплення на скотч – спеціальний скотч кріпиться, починаючи з середини приміщення променями по всій кімнаті. Одна сторона скотча не знімається. Ковролін підгинається під себе, а потім поступово розливається по всій кімнаті з одночасним відклеювання захисту на скотчі. Робота вимагає граничної акуратності, так як утворилися хвилі розпрямити вже не можна. На таку кладку модно ставити будь-яку пересуваються меблі, так як ковролін не з'їжджає.

Кріплення на клей – технологія схожа з укладанням на скотч, тільки тут використовується спеціальний клей. Перевагою можна вважати можливість розпрямлення нерівностей кладки до моменту висихання клею.

Кладка з натягом – використовуються спеціальні гліппери з вістрями. Така кладка можлива тільки професіоналами. Вона дозволяє, на відміну від інших видів, класти ковролін на не зовсім рівну підлогу.

Рекомендуємо прочитати:

Переваги і недоліки килимового покриття

Секрети укладання ковроліну

Чи підходить ковролін для дитячої кімнати?

РЕКОМЕНДОВАННЫЕ СТАТЬИ

Компания Tarkett. История. Описание.

Линолеум на кухню

Как выбрать цвет ламината? Советы от дизайнеров.

декор