• (067) 911-90-90
    Передзвоніть мені
    Введіть номер телефону.
    Ми Вам передзвонимо найближчим часом
    +38
  • (050) 321-75-22
каталог товарів
Немає товарів

Укладання лінолеуму на бетонну підлогу

Укладання лінолеуму на підлогу
 Одним з найбільш поширених підлогових покриттів на сьогодні є лінолеум. Він невибагливий в обслуговуванні і чищенні, довговічний і легко укладається на бетонні підлоги. А різноманітність забарвлень і малюнків дозволяє застосовувати лінолеум в будь-якому дизайнерському рішенні.

 Перш ніж купувати лінолеум, необхідно правильно розрахувати його розміри. При покупці в магазині проводиться «чорнова» обрізка, коли витримуються приблизні розміри з допусками. При настиланні ж на підлогу лінолеум обов'язково підрівнюється. Якщо ж укладання проводиться встик, тоді його обрізку слід виконувати дуже акуратно. Щоб при з'єднанні двох шматків покриття шов вийшов ідеально рівним, необхідно накласти їх один на інший з невеликим напуском і тільки потім одночасно розрізати гострим будівельним ножем.

 Одне з небагатьох вимог при укладання лінолеуму на підлогу — його поверхня повинна бути ідеально рівною, без ямок і горбків і вже тим більше без дрібних камінчиків. Все це в майбутньому може проявитися на покритті, що настилається і привести до втрати його характеристик, а іноді і до псування. Тому перш за все слід підготувати бетонну основу, очистивши його, а в разі потреби і вирівняти, використовую рідку підлогу. Потім поверхня обробляється ґрунтовкою і після просушування можна приступати до укладання покриття.

Укладання лінолеуму проводиться різними способами


 При великій площі приміщення найбільш оптимальним буде фіксація покриття до бетонної основи за допомогою будівельного клею. Для цього обрізаний лінолеум розстеляють і потім, звернувши його до середини, наносять на підлогу клей за допомогою валика. Після укладання покриття на оброблену поверхню таку ж процедуру виконують і з другою половиною. Після настилки лінолеум слід покатати чистим валиком, щоб позбутися від потрапив під нього повітря.


Укладання лінолеуму на підлогу

Найбільш простий спосіб укладання — фіксація за допомогою двостороннього скотча. Для цього з скотча наноситься сітка на підлогу, а далі все виконується в тій же послідовності, як і при клейовий фіксації.

 У маленьких приміщеннях досить настелити лінолеум без фіксації. Покриття буде утримуватися за рахунок власної ваги і за допомогою плінтуса і меблів. До речі, щоб здійснити ваші ідеї дизайн, радимо, меблі на робити замовлення.

 Якщо конфігурація підлоги складна або ж використовується два і більше шматка покриття, тоді необхідно провести зварювання швів.
 При холодної зварюванні листи лінолеуму з'єднуються двостороннім скотчем, а на шов наноситься клей. Такий клей буває марки А (для безосновних ПВХ і нового покриття) і марки (старого, або покриття з текстильною основою) можете знайти у нас в інтернет - магазині в розділі Аксесссуары/Хімія.
 При гарячому зварюванні використовується спеціальний паяльник і скріплює полімерний шнур, який розігріваючись, наноситься на місце зварювання. Таким способом можна буде укладати тільки комерційний лінолеум, так як звичайний (побутовий) ПВХ не призначений для високих температур і може втратити свою структуру і деформуватися в місці зварювання.
 Шов слід виконувати до середини кімнати, а потім ту ж процедуру провести з іншого краю до центру. Після чого всі надлишки клейової маси зрізаються спеціальним ножем. При цьому важливо набратися терпіння і бути гранично акуратним.

Читайте також:

Лінолеум і міфи про нього

Вибираємо лінолеум в квартиру

РЕКОМЕНДОВАННЫЕ СТАТЬИ

Линолеум в квартиру

Линолеум или ламинат

Вітаємо із Днем захисника України

декор

Завантажуйте наш мобільний додаток