• (056) 499-02-99
  Передзвоніть мені
  Введіть номер телефону.
  Ми Вам передзвонимо найближчим часом
  +38
 • (067) 911-90-90
каталог товарів
Немає товарів

Лінолеум Таркетт, його характеристики і ціни

Лінолеум Таркетт купити

лінолеум Таркетт міцно завоював місце лідера не тільки на українському ринку, але і в усьому світі. Все це завдяки новітнім розробкам у сфері виробництва ПВХ, постійній і дуже суворій перевірці якості. Оборот фірми щорічно — більше одного мільярда євро. У світі налічується близько 30 заводів і 56 точок продажів. На відміну від інших конкурентів лінолеум Tarkett має щільну основу, що майже виключає можливість продавлювати його ніжками від меблів. Крім міцності вражає прекрасне поєднання дизайнів і відтінків. Щороку виробник радує нас новими підходами і розширює рамки у виробництві. У каталозі нашого інтернет - магазину Ви можете купити лінолеум ТАРКЕТТ як оптом, так і в роздріб.

лінолеум Таркетт екологічно чистий, володіє хорошими теплоізоляційними і шумоізоляційними властивостями, стійкий до механічних пошкоджень і стирання. Виробник надає гарантію на всю продукцію аж до 15 років! Крім того, він легко укладається на будь-яку поверхню і не вимагає особливого догляду.

Купити лінолеум Таркетт

У нашому інтернет-магазині Enita.com.ua лінолеум Tarkett купити можна як для дому, так і для офісу в Кривому Розі, Дніпропетровську, Харкові, Миколаєві, Херсоні, Одесі, Києві, Черкасах, Сумах, Донецьку, Маріуполі, Кіровограді . Продукцію цієї фірми цінують на ринку за його високу якість, відповідну ціну і підвищений рівень комфорту. В історії виробництва компанії не було подано жодної скарги щодо якості або цінової політики даного товару. Тому, якщо ви шукаєте покриття для ваших підлог за доступною ціною, яке буде служити вам роками, не втрачаючи при цьому покупного зовнішнього вигляду і якості. Не варто турбуватися про свій гаманець, вибираючи лінолеум Таркетт, ціна вас обов'язково порадує!

Побутовий лінолеум:

 • Tarkett Evolution (товщина 2,7 мм; захисний шар 0,2 мм.)
 • Tarkett Super S (товщина 3,0 мм.; захисний шар 0,25 мм)
 • Tarkett Premium (товщина 3,2 мм; захисний шар 0,3 мм.)

Напівкомерційний лінолеум:

Комерційний лінолеум:

Завантажуйте наш мобільний додаток