• (067) 911-90-90
  Передзвоніть мені
  Введіть номер телефону.
  Ми Вам передзвонимо найближчим часом
  +38
 • (050) 321-75-22
каталог товарів
Немає товарів

Послуги

Укладання ламінату

Укладання цього підлогового покриття в даний час є найбільш поширеною на ринку будівельних послуг, тому що на відміну від лінолеуму його інсталяція вимагає особливого уміння і майстерності. В даний час ламінат можна укладати як в житлових, так і в комерційних приміщеннях. Будьте обережні з вибором майстра, адже ця робота вимагає спеціальних навичок і знань. Недобросовісний працівник запросто може зіпсувати вам це підлогове покриття.

Найчастіші помилки і проблеми це:

 • незнання з укладання деяких видів ламінату, після чого ламаються замки і виникають нерівності і нестиковки
 • укладання ламінату на вологий, що не висохлий підлогу, через що він просто вздуется і деформується з часом. Найчастіше майстри використовують спеціальний прилад - вологомір який перевіряє чи достатньо висохла стяжка
 • недотримання відступу від стін, адже з часом ламінат має властивість розширюватися, після чого виникає деформація і скрип.
 • погано вировняний підлогу
 • неврахування особливостей об'єкта (перший поверх, комунікації і т.д)

Так що настійно радимо не грати в лотерейний квиток, а відразу звернутися до професіоналів, адже економія на роботі може привести до несприятливих наслідків.

Ми надаємо такі послуги як:

 • укладання ламінату, паркетної дошки або статі з масиву дерева;
 • демонтаж старої підлоги;
 • виготовлення різних видів стяжок;
 • вирівнювання статі наливними підлогами і фанерою;
 • виробництво супутніх робіт, установка порогів і плінтусів.

Також ми можемо порекомендувати Вам професійних майстрів здійснюють інші види робіт по ремонту приміщень, в якості робіт яких неодноразово переконалися за роки роботи.

Укладання паркету

Укладання паркету Кривий Ріг має на увазі під собою значний комплекс робіт - від підготовки і вирівнювання основи підлоги, до укладання вишуканих і неповторних композицій з паркету. Ціни на послугу - укладання паркету ви можете зателефонувати за телефонами вказаними в контактах.

Укладання комерційного лінолеуму

Укладання комерційного, напівкомерційного і побутового лінолеуму в Кривому Розі, Дніпропетровську, Києві. Для укладання підлогових покриттів ми готові виїхати в будь-яку точку України. На об'єктах з великою прохідністю (офіси, торгові центри, лікарні, школи) рекомендуємо стелити, так званий, комерційний лінолеум (гомогенний, гетерогенний, натуральний). Якщо необхідно застелити приміщення з великою прохідністю, то це те, що вам потрібно. Термін служби до 25 років, гарний естетичний вигляд, не острах до перепадів температур роблять це підлогове покриття найпопулярнішим в наш час. Широка палітра кольорів і дизайнів комерційного покриття, а також, можливість робити з нього малюнки та логотипи, обмежує варіанти оформлення статі лише Вашою фантазією. Сфера застосування комерційного лінолеуму це: медичні установи, лікарні, школи, дитячі садки та різні офіси.

Також, ми робимо укладку в квартирах і будинках. Ціни на укладку ви можете дізнатися, зателефонувавши за телефонами вказаними в контактах.

 Укладка коммерческого линолеума Кривой Рог

Укладання комерційного лінолеуму Кривий Ріг

Укладання ковроліну

Укладання ковроліну Кривий Ріг, як і лінолеуму часто використовується в таких приміщеннях, як офіс, готель, ресторан, нічний клуб (комерційний ковролін). Також, можливе укладання ковроліну як в квартирах, так і в будинках: спальні, дитячі кімнати, вітальні (побутової ковролін). Ціни на послугу - укладання ковроліну ви можете дізнатися зателефонувавши за телефонами вказаними в контактах.

Вирівнювання підлоги Кривий Ріг

Як правило, в основі статі в квартирах лежать будівельні плити, які рідко мають рівною поверхнею, а також арматурою, що стирчить, яка служить кріпленням при роботі будівельного крана. Компанія Еніт виконує швидко і якісно виконає роботи по підготовці і вирівнювання підлоги в Кривому Розі. Ціна на послугу - вирівнювання статі ви можете зателефонувати за телефонами вказаними в контактах.

Завантажуйте наш мобільний додаток