• (067) 911-90-90
    Передзвоніть мені
    Введіть номер телефону.
    Ми Вам передзвонимо найближчим часом
    +38
  • (050) 321-75-22
каталог товарів
Немає товарів

Топ-7 трендів у підлогових покриттях 2023 року в Україні: від ковроліну до вінілової підлоги

Кожен рік на ринку підлогових покриттів з'являються нові тенденції у дизайні та технологіях. У 2023 році в Україні очікується кілька головних трендів у покриттях для підлоги, які будуть затребувані в будинках і офісах.

1. Імітація натуральних матеріалів

Покриття для підлоги з імітацією натурального дизайну

>

Одним із головних трендів у дизайні покриття для підлоги в 2023 році в Україні буде імітація натуральних матеріалів, таких як камінь, дерево або шкіра. Ці матеріали завжди були популярними у дизайні інтер'єру, але імітація дозволяє створювати більш доступні та довговічні аналоги.

Наприклад, покриття для підлоги, такі як ламінат, вінілову підлогу або SPC з імітацією дерева матимуть текстуру та відтінок, схожі на справжнє дерево, але при цьому вони будуть стійкі до вологи, подряпин та інших ушкоджень.

2. Більш яскраві та насичені кольори

Більш яскраві та насичені кольори

Наступного року очікується, що покриття для підлоги будуть мати більш яскраві та насичені кольори. Це стосується не тільки традиційних підлогових покриттів, таких як килимові покриття та ламінат, але й до більш сучасних матеріалів, таких як вінілові покриття. Для комерційних об'єктів вдалим рішенням буде використання гомогенного або гетерогенного лінолеуму. В колекціях таких виробників як Tarkett або Grabo ви знайдете безліч яскравих кольорів. З комерційного лінолеуму досить можна вирізати геометричні фігури, малюнки і навіть логотипи, що робить це покриття унікальним для підлоги вашої офісу.  

Такі яскраві та насичені кольори дозволяють створювати більш живу та енергійну атмосферу в будь-якому приміщенні. Вони також можуть служити для виділення певної зони або створення цікавих дизайнерських рішень.

3. Геометричні візерунки

Покриття для підлоги з геометричними фігурами

Геометричні візерунки стають все більш популярними в дизайні покриття для підлоги. Вони можуть додавати інтерес та індивідуальність до будь-якого приміщення, при цьому не поступаючись у функціональності та практичності. Найбільше таких візерунків ви можете знайти у клейовій вініловій плитці або ламінаті.

Ці візерунки можуть бути виконані в різних кольорах та формах, що дозволяє адаптувати їх під будь-який інтер'єр. Вони також можуть використовуватися для створення концептуальних дизайнерських рішень або виділення певної зони у приміщенні.

4. Вінілові покриття

Вінілові покриття Україна

Вінілові покриття продовжують залишатися одним з найбільш популярних покриттів для підлоги завдяки своїй міцності, доступності і простоті догляду. Наступного року очікується, що вони стануть ще різноманітнішими та дизайнерськими.

Нові технології дозволяють створювати вінілову підлогу з більш реалістичною імітацією натуральних матеріалів, таких як камінь, дерево чи мармур. Такі покриття можуть бути ідеальним рішенням для тих, хто шукає міцне та стійке покриття для підлоги, але не хоче витрачати багато грошей на справжні матеріали.

5. Килимові покриття

Килимова плитка

Килимові покриття також будуть у тренді наступного року, особливо у вигляді модульних килимових плиток, які можна легко змінювати у разі пошкодження або зміни дизайну. Крім того, модульні килимові плитки можуть бути використані для створення унікальних дизайнерських рішень, наприклад, комбінуючи різні кольори та візерунки.

6. Екологічні матеріали

Натуральні покриття для підлоги

З кожним роком все більше людей стають усвідомленими і віддають перевагу екологічним матеріалам. У 2023 році очікується, що покриття для підлоги будуть виготовлятися з більш екологічних і стійких матеріалів.

Такі матеріали можуть включати рослинні волокна, бамбук та інші екологічно чистіе матеріали. Це дозволяє як знизити вплив на довкілля, а й створити здоровішу атмосферу в приміщенні. Цього року ми створили спеціальний розділ, де зібрали натуральний ковролін . Тут ви знайдете і килимове покриття з вовни, сизалю, бамбука тощо.

7. Персоналізовані дизайни

Пол з індивідуальним дизайном

Зрештою, персоналізовані дизайни будуть у тренді наступного року. Буде можливість замовити унікальні дизайнерські рішення, які відображають індивідуальний стиль і смак власника приміщення. Такі дизайни можуть включати фотодрук, створення унікальних візерунків і малюнків, використання нестандартних форм і кольорів.

Крім цих семи головних трендів у дизайні підлогових покриттів, у 2023 році очікується поява нових технологій, які покращать функціональні характеристики та дизайн підлогових покриттів.

Наприклад, деякі виробники вже почали використовувати технологію нанесення антибактеріальних та антигрибкових покриттів на поверхні покриття для підлоги, що допомагає створювати більш гігієнічні умови в приміщенні.

Також очікується розвиток технології створення стійких і міцних матеріалів для використання в екстремальних умовах, таких як зона входу, виходу або в приміщеннях з високою прохідністю.

Крім того, слід зазначити, що в дизайні інтер'єру немає жорстких правил і стандартів, тому кожна людина може вибрати покриття для підлоги, яке найкраще підходить до його індивідуального стилю і уподобань. Покриття для підлоги може не тільки створювати комфорт і затишок в будинку, але і стати ключовим елементом в дизайні інтер'єру.

У результаті, якщо ви плануєте оновити свій будинок або офіс у 2023 році, зверніть увагу на ці сім головних трендів у дизайні покриття для підлоги. Вони допоможуть вам створити унікальний та стильний інтер'єр, який відображатиме вашу індивідуальність та смак.

РЕКОМЕНДОВАННЫЕ СТАТЬИ

С Новым Годом и Рождеством! График работы в праздничные дни

Как выбрать линолеум для спальни

Развенчание мифов о виниловой плитке

декор

Завантажуйте наш мобільний додаток