• (067) 911-90-90
    Передзвоніть мені
    Введіть номер телефону.
    Ми Вам передзвонимо найближчим часом
    +38
  • (050) 321-75-22
каталог товарів
Немає товарів

Послуги

Укладання ламінату

Укладання цього покриття для підлоги в даний час є найбільш поширеною на ринку будівельних послуг, т.к. на відміну від лінолеуму його інсталяція потребує особливого вміння та майстерності. Нині ламінат можна укладати як і житлових, і у комерційних приміщеннях. Будьте обережні з вибором майстра, адже ця робота потребує спеціальних навичок та знань. Несумлінний працівник запросто може зіпсувати вам це покриття для підлоги.

Найчастіші помилки та проблеми це:

- незнання щодо укладання деяких видів ламінату, після чого ламаються замки і виникають нерівності та нестиковки

- укладання ламінату на вологу, не висохлу підлогу, через що вона просто здується і деформується з часом. Найчастіше майстри використовують спеціальний прилад - вологомір який перевіряє чи достатньо висохла стяжка

- недотримання відступу від стін, адже згодом ламінат має властивість розширюватися, після чого виникає деформація та скрип.

- погано вирівняна підлога

- не врахування особливостей об'єкта (перший поверх, комунікації тощо)

Тож настійно радимо не грати в лотерейний квиток, а одразу звернутися до професіоналів, адже економія на роботі може призвести до несприятливих наслідків.

Ми надаємо такі послуги як:

- укладання ламінату, паркетної дошки або підлоги з масиву дерева;

- демонтаж старої підлоги;

- виготовлення різних видів стяжок;

- вирівнювання підлоги наливними підлогами та фанерою;

- виробництво супутніх робіт, встановлення порогів та плінтусів.

Також ми можемо порекомендувати Вам професійних майстрів, які здійснюють інші види робіт з ремонту приміщень, як роботи яких неодноразово переконалися за роки роботи.

Укладання паркету

Укладання паркету Кривий Ріг має на увазі під собою значний комплекс робіт - від підготовки та вирівнювання основи підлоги, до укладання вишуканих та неповторних композицій з паркету. Ціни на послугу - укладання паркету ви можете зателефонувати за телефонами, вказаними в контактах.

Укладання комерційного лінолеуму

Укладання комерційного, напівкомерційного та побутового лінолеуму у Кривому Розі, Дніпропетровську, Києві. Для укладання покриття для підлоги ми готові виїхати в будь-яку точку України. На об'єктах з великою прохідністю (офіси, торгові центри, лікарні, школи) рекомендуємо стелити так званий комерційний лінолеум (гомогений, гетерогенний, натуральний). Якщо необхідно застелити приміщення з великою прохідністю, це те, що вам потрібно. Термін служби до 25 років, гарний естетичний вигляд, не побоювання до перепадів температур роблять це підлогове покриття найпопулярнішим у наш час. Широка палітра кольорів та дизайнів комерційного покриття, а також можливість робити з нього малюнки та логотипи обмежує варіанти оформлення підлоги лише Вашою фантазією. Сфера застосування комерційного лінолеуму це: медичні заклади, лікарні, школи, дитячі садки та різні офіси.

Також, ми робимо укладання в квартирах та будинках. Ціни на укладання ви можете дізнатися, зателефонувавши за телефонами, вказаними в контактах.

Укладка коммерческого линолеума Кривой Рог

Укладання комерційного лінолеуму Кривий Ріг

Укладання ковроліну

Укладання ковроліну Кривий Ріг, як і лінолеуму, часто використовується в таких приміщеннях, як офіс, готель, ресторан, нічний клуб (комерційний ковролін). Також, можливе укладання ковроліну як у квартирах, так і в будинках: спальні, дитячі кімнати, вітальні (побутовий ковролін). Ціни на послугу - укладання ковроліну ви можете дізнатись зателефонувавши за телефонами, вказаними в контактах.

Вирівнювання підлоги Кривий Ріг

Як правило, в основі підлоги в квартирах лежать будівельні плити, які рідко володіють рівною поверхнею, а також арматурою, що стирчить, яка служить кріпленням при роботі будівельного крана. Компанія Еніта виконує швидко та якісно виконає роботи з підготовки та вирівнювання підлоги у Кривому Розі. Ціна на послугу - вирівнювання підлоги можна зателефонувати за телефонами вказаними в контактах.

Завантажуйте наш мобільний додаток