• (067) 911-90-90
  Передзвоніть мені
  Введіть номер телефону.
  Ми Вам передзвонимо найближчим часом
  +38
 • (050) 321-75-22
каталог товарів
Немає товарів

Чотири покоління штучної трави для спорту

Штучна трава для спортивних полів

Штучна трава для Спорт став популярним вибором для багатьох спортивних об'єктів, таких як футбольні поля, гольф-поля, тенісні корти, крикетні поля, регбі та інші види спорту. Вона пропонує переваги в порівнянні з натуральною травою, такі як стійкість до зносу та зміни погодних умов, легкість догляду, довговічність та покращену ігрову поверхню. У цій статті ми розглянемо різноманітні види штучної трави для спорту.

 1. Перше покоління штучної трави було створено у 1960-х роках і являло собою коротку та жорстку траву, зроблену з нейлону. Вона була досить грубою та незручною для гри, але була найкращою альтернативою натуральній траві. Трава першого покоління сьогодні рідко використовується у спортивних об'єктах, але може бути застосована як декоративний елемент.

 2. Штучний газон другого покоління був створений у 1970-х роках і представляв більш м'яке і комфортне для гри покриття, зроблену з поліпропілену. Він був більш стійкий до зносу і довговічної, ніж газон першого покоління. Друге покоління використовувалося в різних видів спорту, таких як футбол, гольф, штучна трава для тенісу і крикет.

 3. Трава третього покоління була створена в 1990-х роках і є ще більш м'якою і комфортною травою, зробленою з комбінації поліпропілену і каучуку. Вона має додатковий шар, який робить її більш стійкою до зношування та більш схожою на натуральну траву. Трава третього покоління використовується у футбольних полях високого рівня та інших спортивних об'єктах, де потрібна найкраща якість.

 4. Газон четвертого покоління був створений на початку 21 століття і представляв самий на той час найсучасніший штучний штучний штучний штучний; газон для спорту. Він мав ще більш м'яку і комфортну поверхню, який більш схожий на натуральну траву. Він був зроблений з комбінації поліпропілену і каучуку, а також містить волокна, спрямовані в різні напрямки, щоб створити ще більшу реалістичність. Трава четвертого покоління використовується у футбольних полях на найвищому рівні, таких як чемпіонати світу та Європи, а також в інших спортивних об'єктах, де потрібна максимальна якість ігрової поверхні. Рекомендуємо розглянути штучну траву для футбольних полів компанії CC. /a> адже це найбільший у світі виробник спортивних газонів із сертифікатами FIFA, ITF тощо.

Крім того, залежно від видів спорту, для яких призначений штучний газон, може мати різні характеристики, такі як довжина волокон, жорсткість і щільність. Наприклад, штучна трава для футбольних полів має більш короткі волокна, ніж для гольф-полів, більш жорстку поверхню, щоб м'яч краще відскакував і не втрачав швидкість.

На закінчення, штучна трава для спорту має безліч переваг перед натуральною травою, і її різні види та покоління мають різні характеристики, які підходять для різних видів спорту. Вона надає гравцям комфортну та безпечну ігрову поверхню, а власникам спортивних об'єктів - довговічне та легке у догляді рішення.

РЕКОМЕНДОВАННЫЕ СТАТЬИ

Как определить стабильность паркетной доски?

Что делать, если скрипит ламинат после укладки

Склеить линолеум: основы работ

декор

Завантажуйте наш мобільний додаток