• (067) 911-90-90
  Передзвоніть мені
  Введіть номер телефону.
  Ми Вам передзвонимо найближчим часом
  +38
 • (050) 321-75-22
каталог товарів
Немає товарів

Як класти ламінат по відношенню до вікна?

Ламінат в сучасному світі є одним з найбільш затребуваних і добре монтованих будівельних матеріалів. Він з легкістю вписується в абсолютно будь-який мешкання. Робить простір більш глибоким, масштабним і просторим, дозволяє візуально розширити або подовжити кімнату в залежності від побажання і вимоги клієнта. Подібний матеріал характеризується підвищеною міцністю, стійкістю до температурних коливань, величезних навантажень. крім того, добре відштовхує вологу при постійному прибиранні і не пропускає зайві шуми, які можуть виходити як з вулиці, так і з квартир, що знаходяться по сусідству.

ламінат привертає до себе не тільки ціновою доступністю, але також величезним асортиментом відтінків і колірних рішень. Він ідеально імітує як натуральну деревину, так і камінь, граніт, мармур та інші природні матеріали. Незважаючи на ці неперевершені якості, перед Користувачем виникає питання, Як правильно класти ламінат по відношенню до вікна, щоб малюнок допоміг створити закінчену картину приміщення.

Як класти ламінат по відношенню до вікна

Вибір ламінату

Перш ніж приступити до укладання, необхідно визначитися з колірною гамою матеріал. Дизайнери відзначають, що тенденція стелити на підлогу більш темне покриття за умови світлих стін – зійшла нанівець і є неактуальною на сьогоднішній день.

проте ні для кого не секрет, що світлий ламінат, відповідний за кольором до основний обробці кімнати, але трохи відрізняється по тону, допоможе візуально калічити і розширити простір, зробити його більш яскравим і глибоким. Білий ламінат стане ідеальним рішенням в прагненні зробити приміщення більш об'ємним. Чорний ламінат, в свою чергу стане своєрідним контрастом, за допомогою якого можна виділити певні зони в квартирі або кімнаті.

Варто відзначити, що в каталогах компанії присутні матеріали, які мають градацію за ступенем зносостійкості. Для ламінату подібна характеристика також актуально. Продавці відзначають даний критерій, як класи. Чим вище клас стійкості, тим більше довговічним є підлогове покриття.

Інтернет-магазин підлогових покриттів "Энита" пропонує купити ламінат у Україні за найбільш доступними і прийнятними цінами в регіоні та області. В каталозі компанії присутня ламінат 33 класу, 32 класу. Такий матеріал ще називають комерційний. Він відмінно підходить для використання і укладання, як в житлових приміщеннях, так і в офісних будівлях. Тим не менш ламінат з меншим класом стійкості також ідеальний для застосування.

Основні вимоги до монтажу матеріалу

Перш ніж починати роботу з укладання ламінату, необхідно дотримати певні вимоги до підлоги. Це дозволить вам не тільки продовжити експлуатаційний термін матеріалу, але і уникнути нерівностей і порушення цілісності покриття. Існує три основних правила, яких потрібно дотримуватися:

 • підлога повинна бути рівною;
 • поверхня повинна бути суха;
 • чорнове покриття обов'язково повинно бути міцним і стійким.

Перед укладанням, необхідно прискіпливо поставитися до цілісності дерев'яного покриття. Рекомендується провести ретельну ревізію дощок, перекриттів і лагів для усунення скрипів фіксацією за допомогою рідких цвяхів або саморезов.

Спочатку використовується водний або лазерний рівень, який покаже наявність критичних перепадів. Після їх усунення, доцільно пройтися циклювальної машиною для досягнення ідеально рівною підкладки для ламінату.

Наявні щілини можна закрити за допомогою шпаклівки по дереву. У випадку, коли домогтися ідеально рівного статі не вдалося, варто вдатися до допомоги фанерних листів, які укладаються поверх старих дощок. Вони прикручуються за допомогою саморізів.

у будь-якому випадку, їли ви сумніваєтеся, що зможете самостійно усунути наявні проблеми з покриттям і покласти ламінат, радимо звернутися до фахівцям нашої компанії, які в гранично короткі терміни швидко і якісно виконають будь-який обсяг робіт з монтування підлогового покриття.

Як укласти ламінат по відношенню до вікна

< h3>рекомендовані статті< / H3>

Як покласти ламінат на нерівна підлога?

як мити ламінат, щоб не було розлучень? Відео-поради

Як встановити тепла підлога під ламінат? (Відео)

РЕКОМЕНДОВАННЫЕ СТАТЬИ

Секреты укладки искусственной травы?

Как установить теплый пол под ламинат? (Видео)

Бесплатная доставка ламината по Украине

декор

Завантажуйте наш мобільний додаток