• (056) 499-02-99
  Передзвоніть мені
  Введіть номер телефону.
  Ми Вам передзвонимо найближчим часом
  +38
 • (067) 911-90-90
каталог товарів
Немає товарів

Статті RSS 2.0

Пропалився лінолеум: як приховати пошкодження?

Облаштування комерційних чи побутових приміщень доволі часто передбачає використання лінолеуму. Міцне і водостійке покриття зустрічається на підприємствах, в установах та приватному житлі. Настил із полівінілхлориду відрізняється невибагливістю в експлуатації, завдяки чому здобув високу популярність. 

Лінолеум стійкий до впливу хімічних речовин, безпечний для здоров'я. Має теплоізоляційні властивості та виготовляється у різноманітному стилістичному оздобленні. Покриття можна легко почистити під час вологого прибирання, демонтувати (за необхідності) та знов укласти.

Інколи з настилом стаються неприємності, наслідки яких варто усувати одразу. Пошкодження від гострих предметів можна приховати. Але є більш серйозні дефекти - пропалені сліди, що з'явилися від падіння палаючого сірника, сигарети чи інших умов. За таких обставин замінювати спотворені ділянки повністю не обов'язково. Існують способи, які допоможуть зберегти цілісність матеріалу. 

Різновиди пошкоджень

Відновлювати лінолеум починають після того, коли ознайомляться з його складом. Багатошарова структура сучасних матеріалів здатна витримати значний тиск, вологу, вплив сонячного світла, різноманітні пошкодження. Поверхневе (поліуретанове) нашарування оберігає від дії агресивних хімічних речовин і надмірного зволоження. Декоративний пласт виконується з нанесенням малюнка. Узор захищений від стирання. Міцність лінолеуму забезпечується двома шарами - полівінілхлоридним і скловолоконним. 

Ураження настилу вогнем призводить до ушкоджень різного ступеня складності:

 • пропалюється поверхневий шар покриття;
 • захисний чи декоративний рівень;
 • внутрішня основа;
 • прогорання наскрізь. 

Прийоми усунення пропалених ділянок

Оцінивши розміри та тип пошкодження лінолеуму, переходять до його лагодження. Варто також враховувати характер, складність узору і його колір. 

 1. Мастика допоможе впоратись у разі згоряння захисного пласта. Пропалену зону акуратно розтушовують ребром монети. Після цього наносять мастику, створюючи тонку плівку - так дефект замаскується. 
 2. Для усунення пошкоджень декоративного рівня застосовують клей для холодного зварювання стиків та пігмент, який відповідає кольору конкретного підлогового покриття. Обидві речовини змішують, наносять на пропалену діру. Коли суміш застигне, залишки зрізають, зрівнюючи нове нашарування з пропорціями настилу. Щоб закріпити результат, відремонтовану зону обробляють воском. 
 3. Глибоко пропалені місця (до внутрішнього пласта) залишаються дуже помітними і псують інтер'єр. У цьому разі ремонт виконують із застосування клею для стиків класу С. Дефект покривають цією речовиною і знімають зайве після її загустіння. Наприкінці робіт потрібно додатково використати мастику з пігментом - для відновлення малюнка.
 4. Проникнення в отвір сміття і надмірне зволоження - результат повного, глибинного прогорання лінолеуму. Надалі у цьому місці може розвинутися грибкова флора, цвіль. Щоб усунути подібні дефекти, використовують клей для стиків та фрагменти ідентичного настилу. 

Ремонт пропалених зон покриття відбувається у декілька етапів:

 1. Необхідно підібрати шматок лінолеуму з відповідним малюнком. Якщо матеріалу після укладання на підлогу не залишилось, можна відрізати клаптик покриття під плінтусом. 
 2. Краї отвору і нового фрагменту склеюють з підлогою.
 3. Місця стиків обробляють клеєм для лінолеуму (клас С).
 4. Рештки клейкої речовини видаляють (це допоможе вирівняти поверхню).

У випадку масштабних ушкоджень після пожежі підручні засоби не допоможуть впоратися з проблемою. За таких обставин варто повністю замінити підлогове покриття. 

 

Читать далее

Ламінат: екологічність матеріалу і вплив на здоров’я

Ламінат приваблює покупців різноманіттям натуральних відтінків і цінних якостей. Його повсюдно використовують для оформлення дому, намагаючись створити в приміщенні найбільш комфортні умови для проживання. Та нерідко виникає питання: чи може подібний настил вплинути на самопочуття людини? 


Характеристики та склад ламінату

 

Вказаний вид підлогового покриття розповсюджений завдяки невисокій вартості і нескладному способу розміщення. Цей матеріал перевершує за популярністю інші типи продукції, навіть натуральні. Він не потребує ретельного догляду з використанням спеціальних миючих засобів. Дороговартісні інструменти для його укладки не знадобляться. Ламіновані поверхні відрізняються міцністю, довговічністю. Вони захищені від проникнення вологи й втрати кольору під дією сонячних променів. 

Покриття приглушує звуки під час пересування, тому в будинку завжди зберігається тиша і спокійна атмосфера. Широке різноманіття текстур і стилістичного оздоблення стають головними перевагами настилу: вони доповнять і прикрасять будь-який інтер'єр. 

Панелі покриття мають багатошарову структуру:

 • перший захисний шар;
 • внутрішній декоративний рівень;
 • основний прошарок;
 • завершальний стабілізаційний пласт. 

Первинний рівень - це плівка, створена на основі синтетичних смол. Її функція полягає у захисті покриття від пошкоджень, впливу хімічних речовин, зберіганні насиченості кольору. Тонке нашарування на поверхні запобігає проходженню вологи всередину. Деякі різновиди продукції обробляють лаком, який створює привабливий глянцевий ефект. 

Наступний шар доволі крихкий: його виготовляють з паперу. Проміжний пласт відповідає за колір і декоративну складову ламінату. Нанесений малюнок може імітувати деревину різноманітних порід (вишню, дуб, горіх), кераміку чи натуральний камінь. 

Внутрішня частина вважається основною. Матеріал цього рівня забезпечує міцність і довговічність всього покриття. Його виготовляють з деревної тирси і відходів заготівельного виробництва. Дерев’яну стружку ретельно просочують спеціальною клейкою речовиною і спресовують під високою температурою, що дозволяє сформувати щільну структуру. Новостворений жорсткий прошарок захищений від розвитку грибкової флори, гниття. Якість основного рівня визначає клас стійкості всього виробу. 

Останнє нашарування виконано з застосуванням тонкого пластику чи паперу, покритого парафіновою плівкою. Завдяки цьому ламінат не деформується, оберігається  від надмірної вологості, не піддається виникненню цвілі. 

 

Чи є запах ламінату шкідливим?

 

Будь-яке покриття має характерний запах, що відрізняє цей продукт від інших. Для виготовлення ламінату використовують деревну стружку і натуральні смоли, які складають 90% основної маси виробу і є абсолютно натуральними. У виробництві ламінованого настилу також застосовують меламін - синтетичну смолу. Цю речовину створюють із високоякісних і нешкідливих для здоров'я людини компонентів. 

У деяких випадках для посилення клейових властивостей меламіну його змішують з формальдегідом - безбарвним газом, що має різкий запах. Ця речовина присутня у натуральній деревині: зріз дерева має подібний аромат. Високі концентрації цього компоненту токсичні. Але шкідливий газ починає виділятись тільки за умови надмірного нагрівання (понад 40 градусів). Тому ламінат, укладений навіть в умовах тропічного клімату, не зможе розігрітися до подібного показника. 

Чи можливий вплив ламінату на організм?


Розрізняють декілька рівнів безпечності ламінату:

 1. Е0 - означає відсутність формальдегіду. Виріб виготовлений з застосуванням виключно природних матеріалів.
 2. Е1 - екологічність настилу відповідає світовим стандартам. Містить мінімальну кількість формальдегіду, що не становить загрози для здоров'я. 
 3. Е2, Е3 - екологічний клас ламінату зі шкідливим об'ємом формальдегіду. Використовується виключно для приміщень промислових зон. 

Процес виробництва ламінованого матеріалу ретельно контролюється. Готові вироби протягом тривалого часу залишаються на складі фабрики, поки не будуть готові до реалізації. 

Читать далее

Выбираем линолеум для спортивного зала. Практические советы

Оптимальным решением при выборе напольного покрытия для обустройства спортивного зала станет специальный спортивный линолеум. Его отличительными признаками (в сравнении с обычным линолеумом) являются повышенная износоустойчивость и особая структура поверхности, которая обеспечит максимальный комфорт во время тренировок любого типа. Широкий ассортимент спортивного линолеума брендов Grabo и Tarkett представлен на сайте компании "Энита", которая предлагает своим клиентам напольные покрытия премиального качества по демократичным ценам.

sport-linoleum

Линолеум: особенности напольного покрытия

Линолеум - это универсальное напольное покрытие, которое активно используют как для жилых, так и для коммерческих помещений, а теперь ещё и для спортивных залов. Он прочный, влагостойкий, прост в укладке и неприхотлив в уборке. Важным фактором, способствующих росту популярности линолеума среди покупателей, выступает и его низкая цена. 

Линолеум обычно состоит из 5 слоёв: нижние из которых, вспенённая и каландровая основы, обеспечивают долговечность, комфорт и поглощение шума, а последние, защитные, гарантируют высокую устойчивость к царапинам и простоту ухода.

В зависимости от типа помещения, линолеум подбирается с учётом степени его износостойкости, которая характеризуется толщиной всех слоёв. 

Одним из существенных преимуществ линолеума является его способность скрывать мелкие дефекты поверхности пола.

Спектр стилей и цветовых решений линолеума расширяется с каждым годом, насчитывая множество вариантов. 

Ключевые характеристики спортивного линолеума

Дощатые полы больше не применяются в обустройстве современных спортивных залов, так как не соответствуют целому ряду параметров - от эстетичности до безопасности. Это побудило производителей напольных покрытий разработать альтернативу - специальное покрытие, которое идеально подходило бы для занятий спортом. Так появился спортивный линолеум.

Спортивный линолеум - это напольное покрытие, выполненное из ПВХ, которое характеризуется эластичностью, многофункциональностью, долговечностью, устойчивостью к влаге и частым, активным нагрузкам.

Такое покрытие не выцветет, на нём не будет следов от обуви и потёртостей, поэтому презентабельный внешний вид гарантирован на долгое время.

На то, что спортивный линолеум - это идеальный вариант для спортивного зала, также указывают следующие характеристики:

 • универсальность (подходит для тренировок любого типа);
 • простота в укладке;
 • большой выбор дизайна;
 • экономичность (в сравнении со спортивным паркетом).

При выборе спортивного линолеума обратите внимание на такие показатели:

 • амортизация, которая снижает риск травматизма во время прыжков (уровень амортизации зависит от толщины линолеума);
 • уровень жёсткости (слишком мягкое покрытие может быть опасно для спортсмена);
 • уровень скольжения;
 • отскок мяча (спортивный линолеум должен поглощать удар, но тем не менее гарантировать хороший отскок - как от бетонной плиты).

Для качественного обустройства спортивного зала, с учётом всех норм безопасности, нужно избрать профессиональный подход и отдать предпочтение исключительно материалам соответствующего назначения. На сайте компании "Энита" Вы найдёте широкий ассортимент линолеума мировых брендов, а наши консультанты помогут подобрать самый оптимальный вариант. 

Читать далее

Вітаємо з 8 Березня! Графік роботи

Вітаємо з 8 Березня!

Вітаємо з 8 Березня!

Сердечно вітаємо всю жіночу половину з чудовим святом, бажаємо щастя, сімейного благополуччя, любові, радості і успіхів!

 

З кращими побажаннями,
Колектив "Еніта ЛТД"

 

Графік роботи:

7 березня      - працюємо до 15:00

8-10 березня - вихідні дні

З 11 березня - звичайний графік

Читать далее

Как укладывать виниловую плитку своими руками?

Качественную укладку напольной виниловой плитки можно выполнить собственноручно. Для этого потребуется лишь немного сноровки и необходимый инструментарий: непосредственно напольное покрытие, карандаш и рулетка, нож и прикаточный ролик для закрепления. Широкий ассортимент виниловой плитки премиального класса по демократичным ценам представлен на сайте компании "Энита", которая занимается реализацией сертифицированных напольных покрытий и осуществляет доставку по всей Украине. 

Преимущества напольной виниловой плитки

Виниловый пол - отличное решение как для дома, так и для офиса, где предусматривается высокий уровень проходимости. Кроме практичности, виниловая плитка также отлично выполняет эстетическую функцию - богатый выбор дизайна даст возможность с лёгкостью вписать её в любой интерьер.

Среди основных преимуществ виниловой плитки выделяют:

 • Прочность и износоустойчивость.
 • Водонепроницаемость.
 • Выгодная цена, даже с учётом затрат на установку.
 • Простой и удобный процесс монтажа: размер элементов, пластичность, лёгкий вес.
 • Экологичность и безопасность для здоровья человека.
 • Простота в уходе.
 • Широкий выбор дизайнерских решений.
 • Монтаж виниловой плитки своими руками

  Основные советы:

  1. Перед началом укладки нужно тщательно очистить и просушить пол, при необходимости провести ремонт трещин, выбоин, резких углублений. Это также поможет существенно сэкономить количество используемого клея. 
  2. Если виниловая плитка будет устанавливаться на "тёплый пол", то за неделю до начала монтажа систему нужно отключить. Также следует обеспечить расстояние минимум в 1,5 см с помощью бруса, полимерной или цементной заливки. 
  3. Для определения начальной точки укладки специалисты советуют разложить плитку на полу, а затем разметить перпендикулярные оси с помощью мелованного шнура. Вдоль одной оси, начиная с центра помещения, проводится укладка плитки, а вторая служит ориентиром. 
  4. После транспортировки плитка должна сутки полежать в горизонтальном положении в комнате, в которой её будут укладывать, при температуре 18°С-24°С. 
  5. При выборе клея для плитки, не имеющей самоклеящегося слоя, следует воспользоваться рекомендацией производителя. Обратите внимание на время полимеризации состава. За это время нужно прикрепить плитку к поверхности.

  Пошаговый монтаж клеевой виниловой плитки:

  Плоским шпателем с зубьями V-образной формы нанести клей на небольшую поверхность (3-5 м²).

  1. Укладываем плитку одну за другой, без зазоров, в соответствии с осевыми линиями. Удаляем из-под плитки излишки клея и воздух. 
  2. Монтаж осуществляется согласно одной из схем укладки: "слой за слоем" или "пирамида".
  3. Проводим прикаточным валиком по обработанной поверхности. Излишки клея можно удалить влажной ветошью.
  4. Проверить качество фиксации каждого из элементов и оставить пол на сутки. Через 48 часов можно заносить мебель.

  Уход за виниловым полом

  Виниловый пол очень прост в уходе - стандартной регулярной сухой и влажной уборки будет достаточно. 

  Не рекомендуется класть на виниловый пол резиновые коврики, так как реакция винила и резины приводит к потере цвета на отдельных участках напольного покрытия.

  Для мебели с ножками и колёсиками рекомендуется использовать войлочные наклейки.

  Заказывайте напольную виниловую плитку на сайте компании "Энита"

  Купить виниловую плитку ведущих европейских брендов Tarkett, IVC, Grabo, Алекс и BerryAlloc можно на сайте компании "Энита". Компания гарантирует своим клиентам широкий ассортимент продукции, высочайшее качество, демократичные цены и индивидуальный подход к каждому клиенту. "Энита" осуществляет доставку по всей Украине.

  Читать далее

  Чому популярний ламінат?

  Навіть якщо Ви зневірилися знайти паркетну дошку за ціною синтетичного лінолеуму, не відмовляйтеся від ідеї створити розкішний інтер'єр в своїй квартирі за помірного бюджету. Ефекту дорогого дерев'яної підлоги можна домогтися за допомогою ламінату. Головна перевага даного покриття - це демократична вартість, а також співвідношення практичності і презентабельних зовнішніх параметрів. 

  Склад ламінату

  Ламінат - це підлогове покриття, виготовлене на основі ДСП або ДВП, але візуально імітує цінні породи дерева. Складається з декількох шарів, кожен з яких має певну функцію:

  • ламінована плівка для захисту від стирання;
  • щільний папір для імітації необхідної текстури;
  • просочення спеціальними смолами для забезпечення вологостійкості;
  • плита ДСП або ДВП в основі;
  • нижній шар, оброблений водонепроникним розчином для жорсткості і захисту від деформації.

  Причина популярності ламінату №1: простота укладання і монтажу

  Існує кілька способів монтажу ламінату, найпопулярніший з яких, бесклеевой (замковий), можна виконати самостійно. При складанні покриття дошки з'єднують і замки замикаються. 

  В залежності від обраного напрямку, укладання ламінату може бути прямий (обов'язково уздовж лінії попадання сонячних променів, щоб уникнути тіней від стиків, що порушить однорідність підлоги) або діагональної (актуальна для невеликих кімнат). 

  Причина популярності ламінату №2: міцність

  Ключові характеристики ламінату багато в чому визначаються його класом: (від 31 до 34). Чим вище клас, тим вище рівень зносостійкості, міцності, вологовідштовхувальні властивості.

  Так, ламінат 31-го класу підходить для житлових кімнат з невисоким рівнем прохідності і низькою вологістю. Ламінат 32-го класу, в свою чергу, підійде навіть для укладання на кухні. Він стійкий до механічних пошкоджень і не боїться випадково упущеної тарілки.

  Причина популярності ламінату №3: довговічність

  Тривалість терміну експлуатації ламінату також визначається класом продукції. Так, ламінат 31-го класу в житловому приміщенні прослужить 10-15 років, в той час як 33-го - більше 20. Виробники ламінату найвищого, 34-го класу, гарантують його службу до 30 років. 

  Причина популярності ламінату №4: різноманіття дизайнерських рішень

  Вибір кольорів, рельєфів і типів покриттів ламінату справді безмежний, завдяки чому він може імітувати не тільки цілісний масив дерева (односмуговий ламінат), паркет з дерева різних порід (двох - або трьохсмуговий), але і навіть керамічну плитку. 

  Причина популярності ламінату №5: легкість у догляді

  Догляд за ламінатом передбачає щотижневу прибирання - ганчірка при цьому не повинна бути занадто мокрою, а лише злегка вологою, після чого ламінат витирають насухо. Слід уникати скупчень води на підлозі (наприклад, під квітковими горщиками). Щоб уникнути подряпин на ніжки меблів можна надіти повстяні накладки. 

  Для догляду за ламінатом не підходять чистячі засоби на основі воску, сильні розчинники, агресивні абразивні засоби. 

  Замовляйте ламінат та інші покриття для підлоги на сайті компанії "Еніта"

  Купити ламінат брендів Classen, Krono, Balterio, Tarkett, Egger і Berry Alloc можна на сайті компанії "Энита". Ми гарантуємо своїм клієнтам широкий асортимент продукції, висока якість, помірні ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. "Энита" здійснює доставку по всій Україні. 

  Читать далее

  Практичні поради щодо вибору ковроліну: плюси і мінуси

  Вибір на користь ковроліну для спальні або вітальні-це м'яка і тепла підлога, по якій так приємно ступати босоніж. Це нечутні нічні прогулянки кота і приглушений шурхіт замість жвавого дитячого тупоту. Ковролін - один з лідерів в рейтингу підлогових покриттів для житлових кімнат, що привносить затишок в інтер'єр. Якщо Ви ще не вирішили, якому матеріалу віддати перевагу, радимо звернути увагу саме на ковролін.

  Ковролін натуральний і синтетичний: основні характеристики

  Головним елементом ковроліну, безсумнівно, виступає його ворс. Нитки можуть бути натуральними і синтетичними. Покриття, в складі якого менше 10% натуральних ниток, вважається синтетичним.  

  Ковролін з натуральної вовни-це найдорожчий варіант, що не поступається у вишуканості паркету або мармуру. Натуральність і екологічність-дві аксіоми в сфері сучасного дизайну інтер'єрів, які підходять для господарів, які готові вкладати кошти і зусилля в догляд за статусними і делікатними речами.

  Натуральний ковролін не представляє шкоди для здоров'я, дуже естетичний, гарантує хорошу звуко - і теплоізоляцію, а також простий у монтажі. Головний його недолік - непереносимість вологи і низька зносостійкість при високій вартості. 

  Синтетичні ковроліни не так екологічні, але коштують дешевше і, часом, служать довше. З широкого асортименту синтетичних килимів кращими вважаються покриття з нейлону, поліестеру і акрилу.

  Нейлон-лідер в цьому списку за багатьма характеристиками. Нейлоновий ковролін м'який, не вицвітає, легко чиститься і добре тримає ворс, не залишаючи вм'ятин від меблів. 

  Поліестер і акрил, в свою чергу, дешевше нейлону, але такий ковролін жорсткий, менш довговічний, а його склад видає синтетичний блиск.

  Догляд за ковроліном

  Ковролінам потрібен особливий догляд. Так, натуральна шерсть не любить вологу, а вибір щітки пилососа буде залежати від довжини і типу ворсу. 

  Основні поради по догляду включають в себе дбайливе видалення плям відразу після їх появи, і використання спеціальних засобів для чищення килимів. Також дуже важливо протестувати засіб перед застосуванням на маленькій ділянці покриття. У випадку з натуральним ковроліном слід звернути увагу на порошок для сухої глибокого чищення: ввібравши бруд, він змінює колір і потім залишки видаляють пилососом. 

  Що враховувати при виборі ковроліну?

  • Тип приміщення

  Ковролін - ідеальне рішення для вітальні або спальні, варіант з коротким ворсом підійде для передпокою, але там, де на підлогу часто буде потрапляти волога, таке покриття довго не прослужить. 

  • Рівень прохідності

  Виробники пропонують ковролін різних типів і рівнів зносостійкості. Так, підлогові покриття для офісів візуально відрізняються від варіантів для дому - вони виконані з джуту, який забезпечує їх жорсткість.

  • освітленість

  Ворс ковроліну має тенденцію вигоряти під впливом прямих сонячних променів, тому в кімнаті з таким покриттям не завадять штори або фіранки.

  • способи прибирання

  Хоча почистити килим пилососом не складе праці, видалення окремих плям може стати справжньою мукою (особливо якщо це плями на натуральному ворсі). Тому краще не стелити ковролін там, де є ризик постійних забруднень, або доведеться запастися арсеналом професійних миючих засобів. 

  Якщо Ви вирішили зупинити свій вибір на ковроліні, команда компанії "Энита" буде рада надати необхідну консультацію, щоб разом ми вибрали найкращий варіант для Вашого будинку. Ми гарантуємо вищу якість і здійснюємо доставку в Київ та інші міста України. 

  Читать далее

  Види підлогових покриттів: лінолеум і ламінат

  До вибору виду підлогового покриття для свого житла потрібно підходити з усією відповідальністю, адже це запорука затишку і один з елементів декору, на якому також лежить важливе функціональне навантаження. 

  лінолеум і ламінат - два найпопулярніших варіанти серед покупців через свою універсальність, широкого вибору кольорів і доступної ціни. До того ж обидва покриття при певній вправності можна покласти власноруч.

  < p>присутні і суттєві відмінності, що стосуються стійкості до вологи та екологічності складу.

   

  Характеристики лінолеуму

  Лінолеум ПВХ синтезований з продуктів переробки нафти, а в його складі пластифікатори, розчинники, наповнювачі, барвники і ПВХ в якості сполучного компонента. Такий лінолеум відноситься до самим неекологічним покриттям підлоги, а його запах і мікрочастинки в повітрі можуть викликати алергічну реакцію у особливо чутливих людей. 

  Асортимент кольорів, текстур і варіантів стилізації лінолеуму розширюється з кожним роком, нараховуючи сотні варіантів. Покриття високої якості стане відмінним доповненням інтер'єрів в різних стилях. 

  До переваг лінолеуму відносять міцність і вологостійкість, можливість підібрати потрібну ступінь зносостійкості (вона характеризується товщиною всіх шарів), низьку ціну і простоту укладання. Лінолеум також може приховати легкі дефекти поверхні підлоги. 

  Серед недоліків даного виду покриття його неекологічність і неприємний запах в перші дні експлуатації. До того ж лінолеум вважається досить старомодним варіантом, у той час як покупці віддають перевагу більш "благородним" покриттям: паркету і ламінату.

  Лінолеум не можна укладати в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості, наприклад у ванній, так як його нижній шар не є вологостійким, тому покриття може втратити форму і роздутися. 

  Укладання лінолеуму проводиться на клей для ПВХ і натуральних рулонних покриттів. Лінолеум потрібно настелити поверх спеціальної основи або на підлогу без явних дефектів; стики - зафіксувати гнучкими порогами або використовувати клейовий склад "холодна зварка". Важливим етапом є монтаж плінтусів поверх лінолеуму, щоб придавити краю і захистити стики.

  Ламінат: особливості

  До складу ламінату входять теплоізоляційний і захисний шари, міцний ДВП або ДСП, вологостійка плівка і верхнє покриття спеціальною смолою. Виготовлений на основі деревини, ламінат набагато екологічніше синтетичного лінолеуму, однак через зв'язкових клейових і захисних смол він також здатний викликати алергію при підвищеній чутливості мешканців будинку. 

  Вибір дизайну ламінату задовольнить найвибагливіші смаки: односмуговою (покриття нагадує цілісний масив дерева), двосмуговий або трьохсмуговий (виконаний "під паркет"), "під плитку" і безліч індивідуальних естетичних рішень, що передбачають створення рельєфного, текстурного, глянсового, масляного покриття. 

  Переваги ламінату - це його ціна, стильний вигляд і широкий вибір дизайну, міцність, легка заміна пошкоджених планок. Рівень вологостійкості ламінату вище, ніж у інших видів підлогових покриттів з деревини, але значно нижче, ніж у лінолеуму. 

  існує три напрямки укладання ламінату: поперечна (найекономічніший варіант), поздовжня (найменш трудомістка) і діагональна (актуальна для невеликих кімнат). 

  Команда компанії "Еніта" буде рада проконсультувати Вас в питанні вибору підлогового покриття і підібрати найкращий варіант, який ідеально впишеться в інтер'єр Вашого житла. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції, найвищу якість і доставку в будь-яке місто України.

  Читать далее

  Що треба знати про вибір підлогових покриттів для вашого будинку

  Вибір і укладання підлогового покриття - важливий етап ремонту. Господарі квартири спільно з майстром розглядають безліч варіантів, роблячи акцент, в першу чергу, на функціональність і дизайн. З огляду на те, що вибирати підлогове покриття потрібно для кожної кімнати окремо, це завдання може виявитися вкрай трудомісткою. 

  Варіант підлогового покриття у вітальні

  Передпокій

  коли справа стосується передпокою, слід пам'ятати, що в цій кімнаті осідає найбільшу кількість пилу, бруду і піску, які можуть завдати шкоди обраному підлогового покриття. Матеріал повинен бути довговічним, волого - і зносостійким, а також невибагливим у прибиранні. 

  Найчастіше для покриття підлоги в передпокої використовують лінолеум, ковролін або керамічну плитку. Самим невідповідним варіантом в цьому випадку буде паркет з натурального дерева через свою схильність до деформації під впливом води.

  Кухня

  Матеріал для покриття підлоги в кухні повинен бути вологостійким і легко очищатися від жиру та інших забруднень. 

  Найчастіше для цієї мети вибирають лінолеум, адже його непроникна поверхня здатна протистояти стирання і впливу агресивних миючих засобів. 

  Ще один популярний варіант, керамічна плитка, теж відповідає всім необхідним вимогам, але має свої недоліки. Так, в швах накопичується бруд, а через ненавмисно упущеного важкого предмета на підлозі можуть з'явитися тріщини. 

  Найактивніше фахівці рекомендують вибрати для кухні наливна підлога, який своїми характеристиками перевершує попередні варіанти, але відрізняється також високою вартістю і неможливістю укладання своїми руками.

  Не рекомендується укладати на кухні коркове підлогове покриття. Не маючи достатнього захисту від агресивного зовнішнього впливу, коркова підлога в цій кімнаті довго не прослужить. 

  Спальня

  Підлогове покриття для спальні повинно відповідати цілому ряду характеристик: дарувати приємні тактильні відчуття для босих стоп, бути гіпоалергенним і невибагливим у прибиранні.

  найпопулярніші варіанти: ковролін, паркет і пробка. 

  Ковролін подарує м'якість і поліпшить звуко - і теплоізоляцію. Недолік-він збирає пил і при недостатньому прибиранні може викликати алергічну реакцію.

  Паркет - основа вишуканого інтер'єру. Висока ціна і примхливість цього матеріалу роблять недоцільним бажання вистелити ним всю квартиру, але для певних кімнат, де особливо важлива його виразна декоративність, паркет стане відмінним вибором.

  В заводських умовах верхній шар паркету покривається лаком, що гарантує його блиск і водооталківающіе властивості.

  Пробкова підлога повністю гіпоалергенний, не вбирає запахи, не збирає пил, не накопичує статичну електрику і дуже простий у догляді. 

  Екологічність і безпека - обов'язкові характеристики якісного підлогового покриття

  Вітальня

  навантаження на підлогу у вітальні дуже велика, так як жителі квартири проводять там масу часу, а також запрошують гостей. 

  Матеріал підлогового покриття для вітальні повинен бути стійким до механічних пошкоджень, відповідати вимогам безпеки (неслизька поверхня і нетоксичність), бути стійким до обробки миючими засобами і не деформуватися від вологи або перепаду температур. Не варто забувати і про естетику, адже підлогове покриття повинно відповідати дизайну інтер'єру. 

  Серед найпоширеніших варіантів - паркет, ламінат, ковролін, лінолеум або пробка. 

  Ванна

  Головна вимога для підлогового покриття у ванній - вологостійкість. Найкраще з цією вимогою справляються керамічна плитка з рельєфною або шорсткою поверхнею, щоб знизити ризик травматизму), натуральний камінь або наливну підлогу. 

  Якщо Ви все ще не можете визначитися, який варіант вибрати для свого житла, професіонали компанії "Энита" будуть раді допомогти. Зв'яжіться з нами вже сьогодні, щоб купити паркет, ламінат та інші покриття для підлоги вищої якості в інтернет-магазині "Еніта".

  Читать далее

  ЕНІТА вітає Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

  ЕНІТА вітає Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

  Шановні клієнти та партнери!

  Колектив компанії Enita.com.ua щиро вітає Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! Нехай Ваші серця будуть зігріті любов'ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий — 2019 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаємо щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

   

  Графік роботи в різдвяні дні:

   

  28.12 – робота за звичайним графіком    

  29.12 – робочий день з 9:00-15:00 (Офіс Київ вихідний день)

  30.12 – 02.01 - вихідний день

  03.01- 05.01 – робочі дні з 9:00-15:00

  06.01 - 07.01 – вихідний день.

  08.01  – робота за звичайним графіком

   

   

  З найкращими побажаннями, команда ЕНІТА Україна

  Читать далее

    1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   Далі >>

  декор